Websitenizde Dijital Ürünler Satın

WordPress ile Dijital Ürünler Satın

wordpress ile para kazanmak için dijital ürünler satan

WordPress ile çevrimiçi blog oluşturmada para kazanmak için daha az bakım gerektiren bir yol arıyorsanız, o zaman kendi dijital ürünlerinizi satmak iyi bir seçim olabilir. Ürünü ön plana çıkarmak için zaman harcamanız gerekse de, oluşturulduktan sonra çalışmanız çok az.

İşte web sitenizde oluşturabileceğiniz ve satabileceğiniz birkaç dijital ürün.

WordPress’te E-Kitap Satma

E-kitaplar dijital ürünler oluşturmak için açık bir seçimdir. Yazmaları ve üretmeleri nispeten kolaydır. Bir süredir blog yazıyorsanız, eski blog yayınlarınızdan bazılarını toplayabilir ve bunları bir kitabın bölümlerine dönüştürebilirsiniz.

Kitabınız yazıldıktan sonra, Canva gibi bir aracı kullanarak bir kapak tasarlayabilir ve e- kitabınızın bir PDF’sini oluşturabilirsiniz.

WordPress’te dijital ürünler satmak bir eklenti ile kolaydır. Başlamak için, kılavuzumuzu karşılaştırılan en iyi WordPress e-Ticaret eklentileri hakkında görebilirsiniz .

Dijital indirmeler için, Kolay Dijital İndirmeleri öneriyoruz . Kullanımı oldukça kolaydır ve çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri içerir.

Online kurslar satmak

Çevrimiçi bir kurs satmak, çevrimiçi para kazanmak için başka bir harika yoldur.

Kurslar genellikle e-kitaplardan çok daha yüksek bir fiyatla satılır. Uzmanlığınız için bir prim talep edebilirsiniz.

Kursunuz için dersler ve ayrıca indirmeler, slaytlar, kontrol listeleri, şablonlar vb. Eklemek istediğiniz destekleyici materyalleri oluşturmanız gerekir.

Kursunuz için kişiselleştirilmiş destek sunmak isteyip istemediğinize de karar vermeniz gerekecektir. Bazı siteler her kursun iki aşamasını sunar: desteği olmayan temel sürüm ve e-posta desteği olan premium sürüm.

Kursunuz hazır olduğunda, kursu izleyicinize ulaştırmak için bir öğrenme yönetim sistemi (LMS) eklentisi kullanabilirsiniz.

MemberDress ile LearnDash kullanmanızı öneririz .

Ücretli bir Web Seminerine Ev Sahipliği Yapın

Web seminerleri, izleyicilerinizi geliştirmek, deneyiminizi paylaşmak ve işinizi büyütmek için harika bir yoldur. Peki onların da para kazanmanın akıllı bir yolu olduğunu biliyor muydunuz?

Web seminerleri çevrimiçi kurslara benzer, ancak bir web semineri canlıdır ve genellikle bir soru-cevap bölümü içerir.

WordPress, ücretli bir web seminerine ev sahipliği yapmayı kolaylaştırır. Sitenizi web seminerine gerçekten ev sahipliği yapmak için veya sadece web seminerinizi tanıtmak ve katılımcıları kaydetmek için kullanıyorsanız, web semineri başarınız için çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir