Wordpres Kullanarak Çevrimiçi Hizmetler Satın


Çevrimiçi para kazanmak için kolay yollar arıyorsanız, hizmetleri satmaya başlamak en hızlı yoldur. Bir ürün oluşturmak ya da envantere yatırım yapmak için ön yatırım yapılmaz.

Bunun yerine, web sitenizde sadece bir “beni işe alın” sayfası oluşturabilir ve ilk müşterinizi aramaya başlayabilirsiniz.

Senin başlaman için burada birkaç fikir var.

Serbest Hizmet Sunun

Bir blogcu olarak, zaten niş konusunda bir uzmansın. Bir serbest meslek sahibi olarak yeteneklerinizi ve uzmanlığınızı sunarak gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Serbest meslek çevrimiçi para kazanmanın popüler bir yoludur, çünkü mutlaka önceden bir zaman veya para yatırımı gerektirmez. Hizmetlerinizi mevcut kitlenize sunmaya başlayabilirsiniz.

Serbest çalışmaya başladığınızda, müşterilerinizden fatura almak ve ödemeleri almak için bir yol gerekir. FreshBooks kullanmanızı öneririz , ancak WordPress için başka faturalandırma eklentileri de vardır .

Çevrimiçi olarak ciddi para kazanmak için serbest çalışmakla ilgileniyorsanız, WordPress freelancerları, tasarımcıları ve geliştiricileri için başlangıçta yardım için en iyi araçlar listemize bakın .

Kendi Danışmanlık İşinizi Kurun

Danışmanlık, blogunuzdan çevrimiçi para kazanmanın ve uzmanlığınızı paylaşmanın başka bir yoludur.

Bir danışman, hizmetlerinizi sunmak yerine, müşterilerinin daha etkili olabilmesi için tavsiye ve strateji sunar.

Serbestleştirmede olduğu gibi, başlangıç ​​yatırımı yoktur. Mevcut blogunuzda danışmanlık hizmeti vermeye başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, kullanıcıların daha fazla bilgi talep edebilmesi için formlu bir sayfa oluşturmak.

Kolayca profesyonel, mobil uyumlu bir form oluşturmak için WPForms öneririz . Başlamak için WordPress’te nasıl bir istek formu oluşturulacağına dair bu öğreticiyi görebilirsiniz .

Antrenör Olun

Eğer “danışman” sizin için doğru ünvan gibi hissetmiyorsa, bunun yerine koç olmayı düşünebilirsiniz.

Bir yaşam koçu, hedefleri belirlemek ve yaşamını iyileştirmek için tavsiye, rehberlik ve hesap verebilirlik sunar. Blog koçları, yazı koçları vb. Gibi başka koç türleri de vardır.

Uzmanlık alanınız ne olursa olsun, koçluk oturumlarıyla izleyicilerinize bire bir yardım sağlayabilirsiniz.

Zaman kazanmak ve müşterileriniz için işleri uygun hale getirmek için, bir rezervasyon formu oluşturabilir, böylece okuyucular koçluk oturumlarını doğrudan WordPress blogunuzdan zamanlayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir