WordPress ile Dizin Web Sitesi Oluşturma

çevrimiçi para kazanmak için ücretli bir dizin web sitesi oluşturmak

WordPress ile çevrimiçi para kazanmak için başka bir seçenek bir dizin veya listeleme web sitesi oluşturmaktır. Daha sonra ziyaretçilerden girişlerini sitenizde reklam vermek için ücretlendirebilirsiniz.

İşte başlamanıza yardımcı olacak birkaç farklı dizin fikri.

Ücretli bir İşletme Dizini oluşturun

Web dizinleri, botlar her şeyi otomatik olarak endekslemeye başlamadan önce web’in ilk günlerini düşünmenize neden olabilir, ancak bunlar tamamen kullanılmaz değildir.

Genel web dizinleri artık gerekli değildir, ancak yerel veya niş dizinler son derece yararlı olabilir.

Dizinler, yerel işletmelerin incelemelerini toplayabilir, belirli bir konuda en iyi podcast’leri paylaşabilir veya belirli bir alanda en iyi ürünleri listeleyebilir.

Öğreticimizin ardından WordPress’te kolayca bir web dizini oluşturabilirsiniz . Ayrıca , birçoğu gönderim ödemeleri kabul etmenize izin veren WordPress için pek çok dizin eklentisi de bulunmaktadır .

Ücretli Gönderimi Olan Bir WordPress İş Kurulu Oluşturun

Diğer bir seçenek ise ücretli bir iş kurulu oluşturmaktır. Hedef kitlenize açık bir pozisyonda reklam vermek isteyen şirketler size bir kayıt gönderebilirler.

Belirli bir nişe daraltsanız, başarılı bir iş tahtası oluşturmak daha kolaydır. Bu şekilde, o sektörde iş arayan herkes için asgari rekabet koşuluyla go-to-site olabilirsiniz.

Bu, dar bir niş içinde kurulan bloglar için harika çalışıyor. Örneğin, ProBlogger şimdi profesyonel blog yazarları için çalışma panolarıyla ünlü.

WordPress ile ücretli bir iş tahtası oluşturmak kolaydır. Gösteren eğitim Bkz WP Job Manager ile WordPress bir iş paneli nasıl oluşturulacağı bir adım-adım açıklama için. Sen kullanabilirsiniz WooCommerce Ücretli Listeleri addon iş sonrası gönderimleri için ücret.

Ücretli Gönderimi Olan WordPress Etkinlik Takvimi Oluşturma

Bir çalışma panosu yerine, insanları etkinliklerini duyurmaları için ücretlendirdiğiniz bir etkinlik takvimi oluşturabilirsiniz. Bu, daha önce kurulmuş bir kitleniz varsa da işe yarar, çünkü işletmeler kitlenize ulaşmak için ödeme yapmak isteyecektir.

Ücretli etkinlik takvimi, yerel veya sektöre özel web siteleri için iyi bir para kazanma yöntemidir. Yerel şehrinizdeki etkinlikleri, belirli bir sektördeki konferansları, hatta web seminerlerini veya canlı yayın etkinliklerini duyurmayı seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir